iWoman.pl iWoman.pl

przejdź do listy blogów przejdź do serwisu

LogowanieRejestracja

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr

Nadchodzi wiosna...

Koniec śniegu, koniec mrozów, KONIEC ZIMY! 

Na tę piękną, cudowną wiosnę, co roku czekam z niecierpliwością. Czekam na kwiaty, czekam na zieleń i czekam na ciepło. Z zapartym tchem obserwuję, jak giną ostatnie śniegi, jak termometr wskazuje 20*C, jak zmienia się świat, jak nabiera barw i jak staje się piękny.

Ogólnie nie lubię zimy...

Tego wszystkiego. Tego zimna. Tego pustego, nic nie znaczącego koloru bieli. Ta zimna pora roku, jest długą poczekalnią.

Niestety tak jest. Na tą cudowną wiosnę, musimy czekać. Życie nie jest idealne. Zawsze trzeba przeżyć coś złego, by w zamian otrzymać coś dobrego. To jest jak najbardziej normalne i  człowiek niestety musi się z tym zgodzić.

Nie wiem jak Wy, ale ja kocham naszą drogą wiosnę. To moja ulubiona pora roku. Ma w sobie coś wyjątkowego i powiedziałabym nawet, że magicznego. Jest taka, taka... taka urocza, taka piękna. Tak uwielbiam czas, gdy przychodzi, gdy się pojawia, gdy już zima całkowicie ustępuje jej miejsca. To jest dla mnie coś naprawdę wspaniałego.

Na wiosnę zawsze mam bardzo dobre samopoczucie. Wszystko staje się weselsze, więc otwórzcie moi drodzy szeroko oczy i patrzcie! Patrzcie, jaki piękny otacza Was świat! To wszystko, to krajobrazy ojczyste, które są barwami sercu najbliższymi. Doceńcie to, co Was otacza.

Komentarze (0)
Justyna Kowalczyk złotą medalistką! Dom - co to jest?

Komentarze

Najnowsze wpisy
2010-05-03 11:15 Patriotyzm w Polsce
2010-04-28 12:29 Dom - co to jest?
2010-04-27 20:03 Wiosna, cieplejszy wieje wiatr
2010-03-02 17:54 Justyna Kowalczyk złotą medalistką!
Archiwum
Rok 2010